Positivus

Mark your calendars! I’m very excited to announce that I will be playing in this year’s Positivus Festival. Taking the Arts and Nature stage on 19th July 18:15-19:00 with an acoustic set of my newest songs with a couple of older ones in between.
Never thought I’d have my name on the same list with Sigur Ros, Michael Kiwanuka, Tom Odell, The XX just to name a few. The line up is ridiculous and I’m so happy and grateful to have the chance to be a part of it. Can’t wait to hit the stage and share my love with you all. Positivus will be my biggest gig yet and I’m just hoping it’s the beginning. Read more about it here – Positivus Festival.

Also, here’s a new video for one of my recent songs – ‘Lullaby’. Filmed in a big music hall on the coast of West Wales. Heaps of thanks to Nakita Lovegrove and Oliver Way for putting this together (camera/edit).

Atzīmē savā kalendārā! Esmu priecīgs paziņot, ka šovasar spēlēšu Positivus festivālā. Mans uzstāšanās laiks un vieta – Dabas skatuve, 19.jūlijs, 18:15-19:00. Kāpšu uz skatuves ar akustisko setu un savām jaunākajām dziesmām, tā ka priecāšos tur redzēt arī ikvienu no jums. Nekad nebiju domājis, ka redzēšu savu vārdu blakus tādiem mūziķiem, kā Sigur Ros, Michael Kiwanuka, Tom Odell, The XX un vēl un vēl.. Liels prieks un gods būt daļai no šī notikuma, tāpēc nevaru vien sagaidīt, kad tiksimies jau piektdienas vakarā. Šī tad arī būs mana līdz šim lielākā uzstāšanās. Paldies Positivus un bāram ‘Vieta’ par sniegto iespēju. Vairāk lasi šeit – Positivus.

Vēl arī nodou jums jaunu ‘live’ video dziesmai ‘Lullaby’. Filmēts lielā mūzikas zālē Rietumvelsas krastos. Liels paldies Nakita Lovegrove un Oliver Way par video un montāžu.

See you all in Positivus!

keep.rhythm.in.soul. 

Advertisements